Transparentní účet
COVID-19
123-728950287/0100
 • U Dubu
  U Dubu

  Domov pro osoby se zdravotním postižením.

 • Mládežnická
 • U Dubu
  U Dubu
 • Mládežnická
  Mládežnická

  Klienti jsou ubytováni v příjemném prostředí.

 • U Dubu
  U Dubu
 • Mládežnická
  Mládežnická

  Bohatá nabídka volnočasových aktivit.

 • U Dubu
  U Dubu

  Ošetřovatelskou péči 24 hodin denně a 7 dní v týdnu zajišťuje tým registrovaných zdravotních sester a kvalifikovaných pracovníků v sociálních službách.

 

Na základě vývoje situace v ČR v souvislosti s nákazou COVID-19, má naše organizace v případě vzniku karantény, jmenován krizový štáb.
V době krize bude jmenovaný štáb postupovat dle zpracovaného krizového plánu, který je uložen u ředitelky organizace. 

 

V souvislosti se změnami vyplývajících z nařízeních vlády České republiky, prosím sledujte naše Facebookové stránky, které naleznete zde. Současně je možné aktuální informace sledovat prostřednictvím usnesení Vlády České republiky, které jsou aktuálně k dispozici na webových stránkách www.vlada.cz

V případě nejasností volejte: 474684432
Děkujeme Vám za Vaše pochopení a za dodržování těchto pravidel. Mgr. Eva Šulcová

 

 

 

Hledáme dobrovolníky

 

Vážení přátelé a příznivci, v současné době se u nás začínají obnovovat všechny aktivity, na které byli naši senioři zvyklí. Měli jsme velkou radost, že v době pandemie se k nám hlásila spousta dobrovolníků, kteří chtěli našim seniorům zpestřit a vyplnit volný čas. Bohužel jsme tyto aktivity museli pozastavit karanténním uzavřením našich zařízení. Nyní v době postupného návratu k normálu bychom moc rádi uvítali ty, kteří by se chtěli našim klientům věnovat a trávit s nimi svůj volný čas jako naši dobrovolníci.

Pokud chcete svůj vzácný čas věnovat, neváhejte nás oslovit!!!