Transparentní účet
COVID-19
123-728950287/0100
 • U Dubu
  U Dubu

  Domov pro osoby se zdravotním postižením.

 • Mládežnická
 • U Dubu
  U Dubu
 • Mládežnická
  Mládežnická

  Klienti jsou ubytováni v příjemném prostředí.

 • U Dubu
  U Dubu
 • Mládežnická
  Mládežnická

  Bohatá nabídka volnočasových aktivit.

 • U Dubu
  U Dubu

  Ošetřovatelskou péči 24 hodin denně a 7 dní v týdnu zajišťuje tým registrovaných zdravotních sester a kvalifikovaných pracovníků v sociálních službách.

 

Na základě vývoje situace v ČR v souvislosti s nákazou COVID-19, má naše organizace v případě vzniku karantény, jmenován krizový štáb.
V době krize bude jmenovaný štáb postupovat dle zpracovaného krizového plánu, který je uložen u ředitelky organizace. 

 

 

Nová pravidla pro návštěvy

 

Vážení příbuzní a blízcí našich klientů, už jsme se tak těšili na rozvolnění, ale bohužel i nadále se řídíme opatřením vydaným MZČR č. 16214/2020 ze dne 29.6.2020, které stanovuje podmínky pro návštěvy v sociálních zařízeních.

 1. Návštěvy jsou umožněny v čase od 10-12 hodin a od 14-18 hodin. Na DPS Mládežnická jsou návštěvy umožněny od 8-20 hodin. Poslední návštěv...ě bude umožněn vstup 30 minut před ukončením návštěvní doby
 2. Doporučená doba návštěvy je max. 2 hodiny, preferujeme, aby návštěva probíhala ve venkovních prostorách (s ohledem na počasí v obou případech).
 3. Návštěvy jsou umožněny max. pro 2 osoby (na pokoji), výjimky připouští ředitelka z důvodu zvlášť hodných zřetele (např. podpora a doprovod návštěvníka).
 4. Návštěvám musí být při vstupu změřena tělesná teplota, při hodnotě nad 37°C nebo pozitivním příznaku nemoci, není vstup povolen.
 5. Návštěvník je povinen při vstupu použít dezinfekci a použít roušku vlastní nebo zapůjčenou látkovou.
 6. Návštěvník je označen identifikační visačkou, kterou je povinen mít po celou dobu návštěvy pro vizuální kontrolu zaměstnanci zařízení a při odchodu je povinen ji vrátit se zapůjčenou látkovou roušku.
 7. Ředitelka vymezuje právo zpřísnit opatření, pakliže dojde ke změně epidemiologické situace nebo nerespektování pokynů a ochrany klientů.

V případě nejasností volejte: 474684432
Děkujeme Vám za Vaše pochopení a za dodržování těchto pravidel. Mgr. Eva Šulcová

 

 

 

Hledáme dobrovolníky

 

Vážení přátelé a příznivci, v současné době se u nás začínají obnovovat všechny aktivity, na které byli naši senioři zvyklí. Měli jsme velkou radost, že v době pandemie se k nám hlásila spousta dobrovolníků, kteří chtěli našim seniorům zpestřit a vyplnit volný čas. Bohužel jsme tyto aktivity museli pozastavit karanténním uzavřením našich zařízení. Nyní v době postupného návratu k normálu bychom moc rádi uvítali ty, kteří by se chtěli našim klientům věnovat a trávit s nimi svůj volný čas jako naši dobrovolníci.

Pokud chcete svůj vzácný čas věnovat, neváhejte nás oslovit!!!