Transparentní účet
COVID-19
123-728950287/0100

Hnutí Brontosaurus je uskupení převážně mladých lidí, kterým není lhostejný svět, ve kterém žijí. Propojují proto smysluplnou práci pro přírodu, památky i lidi s netradičními zážitky a zábavou. Proto nás velmi potěšila jejich nabídka návštěvy našeho zařízení. Svou cestu na kolech si naplánovali z Terezína k nám do Jirkova a od nás dále do Perštejna.  A protože Brontosauři opravdu nevyjíždějí jen tak, domluvili jsme se na pomoc s natíráním plotu, vždyť i ten je zelený, takže se k Brontosaurům hodí.

Partu mladých lidí jsme uvítali v sobotu večer a ráno v neděli začala brigáda, po jejím skončení už se konalo setkání s našimi klienty, kde se povídalo, zpívalo, opékaly buřty a vládla letní nálada. Klienti byli potěšeni návštěvou mladých, akčních lidiček, kteří chtějí žít v hezkém nezničeném světě, a taky pro to něco dělají, což dnes není úplnou samozřejmostí.

V pondělí ráno jsme se s celou partou rozloučili, popřáli další úspěšnou cestu a domluvili jsme se na další spolupráci k propojení mládí s našimi klienty. Ještě jednou jim touto cestou moc děkujeme za pomoc při práci a příjemné chvíle.